Projeler

Görev almış olduğum ve desteğini verebileceğim projeler:

  • Kastamonu Üniversitesinde 2010 yılında düzenlenen Köy Enstitüleri Sempozyumu için Delphi programında gelen ziyaretçilerin kaydının oluşturulduğu, ziyaretçi girişinin yapıldığı kayıt programını ve veritabanını yazdım.
  • Görev yapmış olduğum bankanın genel müdürlüğünde 1500 kiosk cihazında ve yeni kurulan kiosklarda oluşan yazıcı usb port sorununu ekip arkadaşım Bülent Sipahi ile yapmış olduğumuz testler sonucu script yazarak sorunu çözdük. Bu sayede dış kaynak servis teknisyeni gönderilmemesi sağlanarak image’dan kaynaklı sorunu hızlı analiz edilerek hem müşteri memnuniyeti sağlanmış oldu hem de iş biriminin ciddi bir servis maliyeti çözümünü sağlamış olduk.
  • Şuan görev yapmış olduğum şirkette destek verilen müşteri bilgileri sayfasının yeni baştan yazılması ve daha detaylı bilgilerin oluşması için veritabanını SQL Server’da tekrar baştan oluşturdum.
    Sayfa yapımında Ekip arkadaşım Bilal Çetiner ile birlikte analiz yapılarak sayfa ile ilgili fikir bilgisi paylaşıldı.
  • Görev yapmış olduğum şirkette CRM programıyla ilgili firmalara yeni başlayan kullanıcıların sınıf eğitimlerini vermekteyim.
  • Web Sayfaları ile ilgili WordPress sayfalarında çözümler üretebilirim.
  • Bilgi Teknolojileri alanında 7 yıldır yazılım desteği, teknik destek, uygulama testleri ve program eğitimleri vermekteyim.Müşterilerin yaşadığı sorunlarla ilgili analiz ve testler yapıp sorunlarını tespit ederek çözümler sunmaya devam ediyorum. Bu konularda gelebilecek projelerinizdeki süreçlere dahil olabilir.İş geliştirme, iş mükemmeliyetçiliği, iş analistliği,  fonksiyonel uygulama testleri ve eğitimlerinizde katkı sağlayabilirim.
  • Temel Bilgi Teknolojileri (PC, Telefon, Tablet, Smart TV, Yazıcı) ile ilgili konularda uzaktan destek ile çözümler sağlamaktayım. Sorunun tespiti ve çözümü konusunda danışmanlık yapmaktayım. Bilgisayar, yazılım ve mobil sorunlarına remote (uzaktan bağlantı) müdahale ederek sorunların tespiti ve çözümü konusunda destek sağlayabilirim.
  • Temel Fotoğrafçılık, Etkili fotoğraf elemanları konusunda fotoğrafçılık ve sertifika bilgisine sahibim. Ayrıca fotoğrafçılık konusunda eğitim almaya da devam etmekteyim. Bu konuda gelecek projeleri değerlendirebilirim.

Halil Karakuş İstanbul Eyüp Dış Çekim Fotoğraf – Armut

Destek ve iletişim için tarafıma iletişim bilgilerimden ulaşabilirsiniz.