Dokuz Eylül Üniversitesi – Yüksek Lisans Mezuniyetim

Herkese merhabalar,

Dokuz Eylül ÜniversitesiYönetim Bilişim Sistemleri Yüksek Lisans eğitimimi 3 Şubat 2020 tarihinde yapmış olduğum proje sunumuyla başarıyla tamamlamış bulunuyorum.

Bu süreç içerisinde bölüm başkanımız değerli hocam Prof. Dr. Vahap TECİM Hocam’ın  üzerimizde büyük emekleri bulunuyor. Mesleğini gönülden yapan, bizlere fikirleri ile gece gündüz demeden destek olmuş, katmış olduğu vizyon ve görüşlerle farklı bakış açılarıyla bakmamızı sağlamıştır.

Değerli hocama buradan da sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

halil Karakuş

Bir teşekkür de bölümdeki arkadaşlarıma:

Yaklaşık 1.5 yıl boyunca bölümümüzdeki arkadaşlar olarak hepimiz farklı sektörlerde çalışan bir gruptuk. Farklı sektörlerden arkadaşlarımla birçok bilgi, fikir paylaşımında bulunduk. Gerçekten bu kadar koordineli ve bilgi alışverişinin olacağını tahmin etmezdim. Harika arkadaşlar kazandım. En büyük artılarından biri de bu durum oldu.  Hepinize tekrar tekrar teşekkürler arkadaşlar. Umarım bir şekilde hep görüşmek dileğiyle.

1.5 Yıl içerisinde almış olduğum dersleri sizlerle paylaşacağım.

YBS Dersler

Bu derslerden geçip projemi sunarak yüksek lisansımı tamamladım.

Umarım almış bu eğitim ile kazandığım bilgi ve tecrübelerimi kullanabileceğim alanlar oluşur/oluştururum ve bu eğitimlerle daha iyi yerlere gelmemi sağlar/sağlarım.

Saygılar.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir